• APARTAMENT
  TURKUSOWY

  Apartament typu Studio 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z pokoju z łóżkiem dwuosobowym, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz łazienki z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  PIASKOWY

  Apartament 1-3-osobowy na 1 piętrze. Apartament składa się z dużego pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, TV, toaletki, pojemnej szafy i fotela, osobnej, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

   

 • APARTAMENT
  BIAŁO-CZARNY

  Apartament 1-4-osobowy na 1 piętrze. Apartament składa się z dwóch pokoi. W dużym pokoju znajdują się 2 pojedyncze łóżka, stół z 4 krzesłami, fotel, TV i w pełni wyposażony aneks kuchenny. Drugi pokój z widokiem na ogródek to sypialnia z łóżkiem dwuosobowym. W apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  CEGLANY

  Apartament 1-3-osobowy na parterze. Apartament składa się z dużego pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, TV, pojemnej szafy, fotela, biurka, osobnej, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

   

 • Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT DZIEŃ

  Apartament z klimatyzacją: 1-3 osobowy typu loft na 2 piętrze. Apartament składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem BIG SIZE i łóżka pojedynczego oraz osobnej, w pełni wyposażonej kuchni, dużego stołu z 4 krzesłami, fotela, szafy i TV oraz łazienki z prysznicem i WC.

   

 • Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT NOC

  Apartament z klimatyzacją: 1-4 osobowy typu loft na 2 piętrze. Apartament typu studio składa się z dużego pokoju z podwójnym łóżkiem i łóżka pojedynczego oraz antresoli z pufą jako miejsce do siedzenia lub dodatkowym materacem. Wyposażony jest w pełni wyposażony aneks kuchenny, TV, duży stół z 4 krzesłami oraz łazienkę z prysznicem i WC.

   

ZADZWOŃ, NAPISZ, ZAPYTAJ O TERMIN
Telefon/WhatsApp: (+48) 501 675 022, (+48) 501 572 466
E-mail: info@pilotow87.pl
Wypełnij formularz "ZAREZERWUJ"


REZERWUJ NA KRÓTKI, ŚREDNI LUB DŁUGI TERMIN

REZERWUJ BEZPOŚREDNIO, POMIŃ POŚREDNIKÓW
Najlepsze ceny, unikalne oferty, negocjacja ceny

CHWALIMY SIĘ:
OCENA 9.2/10 NA BOOKING (73 opinii)
OCENA 4.7/5 NA GOOGLE MAPS (115 opinii)
OCENA 4.7/5 NA FACEBOOKU (27 recenzji)
OCENA 5/5 NA TRIPADVISOR (12 recenzji)

 

U nas zrealizujesz bon turystyczny - Czekamy na Ciebie całą dobę!

 

- NAJTANIEJ W REZERWACJI BEZPOŚREDNIEJ
- PARKING NA POSESJI GRATIS
- 10 MINUT DO RYNKU I DWORCA
-
PRZYSTANEK MPK OBOK DOMU
- OGRÓDEK Z MEBLAMI I BALKONIK DLA GOŚCI
- WIARYGODNE, DOBRE OPINIE