• APARTAMENT
  TURKUSOWY

  Apartament typu Studio 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z pokoju z łóżkiem dwuosobowym, wyposażonego w pełni aneksu kuchennego oraz łazienki z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  PIASKOWY

  Apartament 1-2-osobowy na 1 piętrze. Apartament składa się z dużego pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, TV, toaletki, pojemnej szafy i fotela, osobnej, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

   

 • APARTAMENT
  BIAŁO-CZARNY

  Apartament 1-4-osobowy na 1 piętrze. Apartament składa się z dwóch pokoi. W dużym pokoju znajdują się 2 pojedyncze łóżka, stół z 4 krzesłami, fotel, TV i w pełni wyposażony aneks kuchenny. Drugi pokój z widokiem na ogródek to sypialnia z łóżkiem dwuosobowym. W apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem i WC.

 • APARTAMENT
  CEGLANY

  Apartament 1-2-osobowy na parterze. Apartament składa się z dużego pokoju dziennego z łóżkiem dwuosobowym, TV, pojemnej szafy, fotela, biurka, osobnej, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki z prysznicem i WC. Kuchenne okno z widokiem na ogródek.

   

 • Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT DZIEŃ

  Apartament z klimatyzacją: 1-3 osobowy typu loft na 2 piętrze. Apartament składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem BIG SIZE i łóżka pojedynczego oraz osobnej, w pełni wyposażonej kuchni, dużego stołu z 4 krzesłami, fotela, szafy i TV oraz łazienki z prysznicem i WC.

   

 • Zdjęcie tego pokoju

  APARTAMENT NOC

  Apartament z klimatyzacją: 1-4 osobowy typu loft na 2 piętrze. Apartament typu studio składa się z dużego pokoju z podwójnym łóżkiem i łóżka pojedynczego oraz antresoli z pufą jako miejsce do siedzenia lub dodatkowym materacem. Wyposażony jest w pełni wyposażony aneks kuchenny, TV, duży stół z 4 krzesłami oraz łazienkę z prysznicem i WC.

   

Cennik

CENNIK* (KRÓTKI WYNAJEM)**

Nr 1
APARTAMENTY CEGLANY
(parter)
1 osoba/doba – 180 zł
za 2 osoby/doba – 210 zł
za 3 osoby/doba – 250 zł (hotelowa dostawka)*

Nr 2
APARTAMENT TURKUSOWY (parter)
1 osoba/doba – 180 zł
za 2 osoby/doba – 200 zł

Nr 3
APARTAMENT PIASKOWY
(1 piętro)
1 osoba/doba - 180 zł
za 2 osoby/doba - 210 zł
za 3 osoby/doba - 250 zł (hotelowa dostawka)*

Nr 4
APARTAMENT BIAŁO - CZARNY
(1 piętro)
za 1-2 osoby/doba - 220 zł
za 3 osoby/doba - 270 zł
za 4 osoby/doba - 300 zł

Nr 5
LOFT - APARTAMENT NOC
(2 piętro)
za 1-2 osoby/doba - 220 zł
za 3 osoby/doba - 270 zł
za 4 osoby/doba - 320 zł

Nr 6
LOFT - PARTAMENT DZIEŃ (2 piętro)
za 1-2 osoba/doba - 220 zł
za 3 osoby/doba - 270 zł

 

*Pojedynczy nocleg
Cena pojedynczego noclegu (jedna doba) jest wyższa o 10-20%.

**Cena
Poza wysokim sezonem (listopad - kwiecień) możliwy rabat. Rabat ustalany jest indywidualnie. W wysokim sezonie (maj-październik), okresach świątecznych, podczas długich weekendów i innych wydarzeń (np. koncerty, festiwale) cena może być wyższa. Przy dłuższych pobytach możliwy rabat. Rabat ustalany jest indywidualnie. W okresie Sylwestra może obowiązywać kaucja.

 

Płatności:
Zaliczka w wysokości 50% powinna być wpłacona od 1 do 3 dni od rezerwacji na wskazane przez nas w wiadomości mailowej konto.
Pozostałą kwotę można uregulować na miejscu gotówką lub kartą płatniczą.

Odwołanie rezerwacji
Bez ryzyka możesz odwołać lub zmienić rezerwację
do 30 dni przed przyjazdem i zaliczka zostanie zwrócona.
Apartamenty PILOTÓW 87 mogą modyfikować swoje zasady anulowania rezerwacji w wybranych okresach zwiększonego zainteresowania. Zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi zasadami anulowania rezerwacji, wpłaty zaliczki i rezygnacji w wybranym terminie.
W razie rządowych ograniczeń i restrykcji w przemieszczaniu się z powodu pandemii koronawirusa, zaliczka zostanie zwrócona lub jest możliwość zmiany terminu rezerwacji.

Dzieci do lat 3
Bezpłatnie jedno dziecko do lat 3 przy 2 osobach dorosłych, jeżeli śpi z rodzicami na obecnym w pokoju łóżku i nie wymaga osobnej pościeli.

*Dostawka
Dostawka (hotelowe łóżko rozkładane z pościelą i ręcznikami) w cenie 50 zł/doba. W apartamencie NOC dodatkowa czwarta osoba może nocować na materacu na antresoli w cenie 100zł/doba z pościelą. ilość obecnych w Apartamentach łóżek w zakładce APARTAMENTY.
 


Doba  hotelowa
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i trwa do godz. 10:00 dnia następnego/ostatniego.

Zameldowanie
Zameldowanie w dniu przyjazdu od godz. 14:00 do godz. 21:00, o ile Gość nie poinformował właścicieli i nie uzyskał ich zgody na późniejszy przyjazd lub wyjazd (możliwa dodatkowa opłata 50zł/1h). Za zameldowanie po godzinie 21:00 może obowiązywać dodatkowa opłata w wysokości 50zł. Opłata będzie zniesiona przy co najmniej 3 noclegach.

Zwierzęta
Pobyt psa/kota możliwy za dodatkową opłatą: 40-50 zł/doba - po wcześniejszym zgłoszeniu. Minimalna opłata za 2 doby. Może obowiązywać kaucja.

Więcej informacji: TUTAJ